מדיקס זכתה במכרז להקמת מועדון רפואת ספורט באצטדיון

  • ראשי
  • Asset 11
  • פוסטים
  • Asset 11
  • מן העתונות
  • Asset 11
  • מדיקס זכתה במכרז להקמת מועדון רפואת ספורט באצטדיון

אודיה שווץ (אתר "רדיו חיפה" 107.5FM)

תאריך: 21 בדצמבר 2021

אייטם רדיו חיפה מדיקס סמי עופר
לחצו כאן לכתבה המלאה באתר "רדיו חיפה"

חברת "מדיקס" זכתה במכרז להקמת מועדון רפואת ספורט באיצטדיון סמי עופר ותקים בו את המרכז הגדול והמתקדם ביותר בצפון. כך הודיעה חברת קריית הספורט והבילוי חיפה, המפעילה את האצטדיון. המקום צפוי להיפתח עד סוף שנת 2022.

חברת מדיקס נחשבת כיום כמרכז לרפואת ספורט הגדול והמתקדם בארץ, וממוקמת בבית הוועד האולימפי בתל אביב. כעת, מתכוונת החברה להרחיב את פעילותה ולהקים סניף חדש ומוביל שישרת את אוכלוסיית הצפון, במתכונת של One Stop Shop בתחום רפואת הספורט. המרכז החדש ייבנה בסטנדרט בינלאומי ויכלול, בין השאר, מעבדת בדיקות ספורט (רגילות ומתקדמות), מכון פיזיותרפיה גדול ומאובזר, מעבדה ממוחשבת להתאמת אופניים לרוכב, בריכה הידרותרפית-טיפולית, בית רופאים (רפואת ספורט, אורתופדיה, קרדיולוגיה, דימות ועוד), פסיכולוגיית ספורט, תזונת ספורט, בדיקות ואבחונים טכנולוגיים מתקדמים, עיסויי ספורט, פילטיס שיקומי ועוד.

אורן עוז, מנכ”ל מדיקס: “אחרי מסע ממושך ועבודה קשה, אנחנו שמחים לחבור ולשתף פעולה עם אצטדיון סמי עופר, שהוא היכל הספורט הגדול והמתקדם בארץ, ומהווה ריאת ספורט מצוינת ומתפתחת. זהו למעשה חיבור של שני מותגי איכות ומקצועיות מובילים, ובאותה העת משלימים זה את זה, ואנו בטוחים שיחד נגשים חזון וחלום כה מתבקש – הקמתו של מרכז לרפואת ספורט בחיפה”.

ליאור פרי, מנכ”ל אצטדיון סמי עופר: “מועדון רפואת ספורט איכותי ומגוון נדרש באזור צפון בכלל, ובשטח האצטדיון החיפאי בפרט. הוא מתכתב היטב עם חזון העיר ויביא לידי מימוש את האפשרויות הגלומות במתחם. תהליכי פיתוח השטחים המסחריים, עם החברה הכלכלית לחיפה, קורם עור וגידים, ונמשיך בחזון להפוך את האצטדיון למרכז בתחום הספורט והבילוי. אני מברך את חברת מדיקס, שהיא כיום החברה המובילה בתחום, ושמח להיות חלק מהקמתו של מרכז רפואת ספורט בסדר גודל כזה, גם בצפון”.