משנים את כללי המשחק

  • ראשי
  • Asset 11
  • פוסטים
  • Asset 11
  • מן העתונות
  • Asset 11
  • משנים את כללי המשחק

גלית בן חמו (TheMarker המחלקה המסחרית)

תאריך: 1 באוגוסט 2021

אצטדיון סמי עופר משנים את כללי המשחק

הארכיטקטורה והסטנדרטים המתקדמים של אצטדיון סמי עופר בחיפה הזמינו יצירת נישה אשר יוצאת הרבה מעבר לגבולות משחקי הכדורגל. בשנים האחרונות התפתחו במקום יוזמות חדשות לקיום אירועים, כנסים, מופעים וסיורים לקהל הרחב בקונספט חדשני וייחודי. (מתוך פרויקט "10 ערים" – חיפה | גיליון 06 / יולי 2021)

"בתכנון ובבנייה של האצטדיון הושקעה מחשבה רבה וזו בהחלט פנינה שהפכה למוקד עלייה לרגל ומשיכה לתיירים בעיר חיפה", מסביר ליאור פרי, מנכ"ל
האצטדיון. "הצופים מתארים חוויית צפייה ייחודית ומתרשמים מאוד מכל מה שמתרחש מסביב, עוד הרבה לפני שנשרקה שריקת הפתיחה של המשחק".

"הסיפור שאנחנו בונים לחברות, לדוגמה, מתחיל בחדרי הישיבות, ולאחר מכן יוצא אל פעילות גיבוש במתחם האצטדיון. לדוגמה, פעילות ניווט ברחבי המתחם, כשהעובדים מקבלים משימות עם גוון ספורטיבי", מסביר פרי את הרעיון החדש שמציע המקום רק בנישה אחת מיני רבות. "פתאום יש אפשרות להתרענן בפעילות חווייתית ספורטיבית, ולחזור לכנס להסקת מסקנות, ולחבר את התוכן לעשייה היומיומית של הצוותים במקום העבודה".

גיוון נוסף שמציע האצטדיון, כחלק מאירוע או כפעילות העומדת בפני עצמה, הוא אפשרות לקיים מופעים בסדרי גודל שונים. המופעים מתקיימים על כר הדשא או באמפי עופר בהתאם לגודל ההפקה. "בשנה האחרונה גילינו שהאפשרות לקיים אירוע תחת כיפת השמיים היא בעלת ערך מוסף עצום", אומר פרי ומוסיף "יש לנו יכולת התגמשות ב'לתפור חליפה' כוללת בהלימה לצורכי המזמינים. האצטדיון מותאם בשלמות למעברים ממצב א' של מגרש כדורגל פעיל למצב ב' של מתחם לכנס חברה, פעילות על כר הדשא ועוד, המעברים מתבצעים במהירות מדהימה בשל תכנון אדריכלי מתקדם".

בשנה האחרונה פועלת הנהלת האצטדיון בשיתוף החברה הכלכלית ועיריית חיפה לקדם תכנית להקמת מרכז מסחרי ובימים אלה יוצא מכרז אשר מטרתו להוציא תכנית זו לפועל. עפ"י התוכנית עתיד המרכז המסחרי להשתרע על כ 10,000- מ"ר בפאה המערבית של האצטדיון. פרי מאמין מאוד בפוטנציאל הגלום במרכז המסחרי, שעתיד לכלול בתוכו גם מרכז לרפואת ספורט, חנויות, מוקדי חוויה ופנאי ומסעדות. "היכולת למשוך לכאן קהל היא עצומה, כי יש פה שטחי חנייה גדולים, והאצטדיון ממוקם בצירים מרכזיים של תנועה עם נגישות גבוהה. התשתית כבר קיימת, ואנחנו פועלים לקראת מהלכי הפיתוח".

>> לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן.

מתעניינים באירוע פרטי או עסקי? מזמינים אתכם לאתר האירועים שלנו.